Web Sitesi Kullanım Şartları

1- Ziyaretçiler ve Üyeler erişim izni verilmiş web sayfalarını, dökümanlarını, verilerini görüntüleyebilir, izin verilmiş ise indirebilir, kendinlerine tanımlanan izinler ve genel web siteleri kullanım koşul ve hükümlerini; web sitesine server (sunucu) ‘a kendi IP (Internet Protocol) (İnternet Dijital Bağlantı Protokolü) ile ulaştıkları andan itibaren ve sitenin kullanımı için dijital istek gönderdikleri andan itibaren peşinen www.entellig.com sitesinde yayınlanan Web Sitesi Kullanım Şartları sayfasında bulunan şartları kabul etmiş sayılırlar.

2- Sitenin (www.entellig.com) www üzerinde (WorldWideWeb) yayınlandığı kategori Spor kategorisidir. Bahis oynatma yada kumar sitesi değildir. Web sitesi (www.entellig.com) dünyada oynanmış yada oynanacak Spor kategorisinde bulunan müsabakalara analiz yapabilmek için geçmiş verileri, istatistikleri, tahmin ve yorumları, tahmin araçlarını ziyaretçi ve üyelerine sunmaktadır.

3- Sitede verilen hizmetleri site yöneticisi  istediği andan itibaren hizmet vermeyi durdurabilir veya tamamen sonlandırabilir. Bu maddenin ihtilaf konusu olmaması için web sitesinde 15 gün öncesinde Üyelerimize Duyurular sayfasında ziyaretçi ve üyelere açıklanır. Açıklanmamış ve sitede konusu olan hizmetleri site yürütmeyi durdurmuş yada teknik nedenler ile durmuş ise yada mücbir sebebler ile hizmet verenmiyorsa üyeler ve ziyaretçiler bu madde için ihtilafta bulunamazlar.

4-Siteye üyelik ücretli olabilir. Üye olanlar Üye Ekle sayfasından üyelik bilgilerini ekledikten sonra üyelik ücreti site sahibine ödememiş ise üyelik hesabı aktif olmaz. Üyelik hesabının site üzerinde aktif edilmesi ve sitenin üyelere sunduğu hizmetleri üyenin kullanması için; üye bilgilerini sitenin istediği şartlarda doğru ve yanıltma olmaksızın temin etmesi ve üyelik ücretini site sahibine ödeme araçları ile ödedikten sonra; ödemesini yaptığını belirtir mesajı elektronik posta ile yada site üzerinde ödeme bildirimi sayfasından site yönetimine bildirmesi gereklidir. Eksik veya yanıltıcı bilgiler ile üyelik kaydı oluşturulmamış; ödeme araçlarındaki problemlerden ötürü üyelik ücreti site sahibi hesabına geçmemiş yada ödeme yaptığını bildirir mesaj gönderilmemiş / ulaşmamış ise üyelik hesabı etkinleştirilmez.

5- Teknik problemlerin çözümü hususunda üyeler site yöneticisine destek talebinde bulunabilirler. Bu destek taleplerini elektronik posta ile (e-posta, e-mail) ile yada web sitesi üzerinde çalışan gönderi formları, destek biletleri (ticket), yorumlar, gönderi sayfalarından site yöneticisine bildirebilirler. Telefon, Faks, Sosyal medya yazışma veya konuşma araçları ile teknik destek verilmez. Teknik destek konusu dışında sitenin / site analiz araçlarının nasıl kullanacağı yada site kullanım şartlarının konusu dışında destek talepleri, sorular cevaplandırılmaz.

6- Üyeler diledikleri zaman siteye erişim sağlayan şifrelerini, kendi kişisel bilgilerini, profil ayarlarını ve site kullanım ayarlarını kendilerine göre sitenin izin verdiği kullanım ölçütlerinde düzenleyebilirler.

7- Sitede yer alan telif hakkı gerektiren verileri bir başka yerde paylaşamazlar. Site verilerini usulsüz yoldan elde edilmesi, kullanılması yasaktır. Bu kuralı ihlal eden, veri hırsızlığı yapanlar, sunucu saldırısı yapanlar, verileri ve sitenin çalışmasını engelleyici yada yavaşlatıcı unsurlar ile sitede etkinlik gösteren ziyaretçi veya üyelerin tesbiti halinde ilgili erişim bilgileri kısıtlanarak kullanıcıların erişimi ihtilafsız sonlandırılabilir. Ziyaretçi ve üyeler bu hususta dikkatli davranmalıdır.

8- Site yönetimi; üyelerine siteye erişim verebilecekleri yada erişimi kısıtlama hakkını kendinde saklar. Dilediğini kısıtlayabilir. Kısıtladığı üyelerin; site yöneticisine şayet ödenmiş üyelik ücret iadesi yapılması gerekiyorsa, üyenin ücreti öderken kullanmış olduğu ödeme araçlarına, kullanmadığı /kısıtlandığı gün sayısı hesaplanarak iade edilir.

9- Üyelik ücreti Aylık olarak tahsil edilir ve üyeler 1 ay (30 gün) süresince ücretli üyelik hizmetlerinden yararlanabilirler. Üyeler, üye olurken 1 ay için ödeme yaptıklarını bilirler. Üye ekle sayfasında üyelik ücreti belirlenmiştir. Üyelerin hizmet süresi bittiğinde üyelik erişimi kısıtlanır. Üyelik hizmeti sona erdiğinde site yöneticisi elektronik posta ile ilgili hesapta kullanılan e-posta hesabına kendisine otomatik olarak bildirir. E-postanın kendisine ulaşıp ulaşmaması site yöneticisini ilgilendirmez.

10- Üyenin hizmet süresi sonlanmış ise ve yeniden üyelik hesabı aktif edilmek isteniyor ise yeni bir üyelik hesabı oluşturmaya gerek yoktur. Aylık ücretinin site sahibine ödenmesi durumunda 1 ay daha hizmet süresi otomatik olarak uzatılır.

11- Site üzerinde  01.08.2021 tarihi itibariyle ücretsiz deneme üyelikleri kaldırılmıştır. Deneme üyelikleri yerine site üzerinde 15.08.2021 tarihi itibari ile ziyaretçilere site hizmetlerinin ücretli üyelere verdiği hizmetlerin aynısı kısıtlı olarak sunulmuştur. Ziyaretçiler site kullanımından memnun kaldıkları takdirde Üye ekle sayfasından üyelik hesabı oluştururlar ise ve üyelik ücretini site sahibine ödemesi durumunda üye sıfatı kazanırlar.

12- Üyeler istedikleri zaman üyeliklerini iptal edebilirler. Ancak üyelik hesaplarını kendi istekleri ile iptal eden kullanıcılara ücret iadesi yapılmaz. Ücret iadesi sadece site yönetimi tarafından  üyelik hesabı durdurulmuş kişilere kullandıkları/kullanmadıkları gün sayısı hesaplanarak yapılır.

13- Üyelerin yada ziyaretçilerin erişim bilgileri, profil bilgileri, iletişim bilgileri vs. veri tabanımızda saklanmaktadır ve korunmaktadır. Yasal mercilerin talebi dışında 3.taraflar ile paylaşılmaz. Web sitemizin çerezleri kullanıcı davranışlarını izlemez. Bu şekilde ayarlanmıştır. Ancak site üzerinde kullanılan materyaller bu bilgileri bilebilirler  ve kullanmaları www.entellig.com sitemizi bağlamaz.

14 – 01.08.2021 tarih öncesi üye olmuş üyelerimiz için üye olur iken onayladıkları üyelik sözleşmeleri hizmet süresi bitene kadar geçerliliğini korumaktadır. Bu sayfada 15.08.2021 tarihinden itibaren yeni üye kaydı oluşturan yada siteyi deneme amaçlı ziyaret edenler için web sitesi kullanımı şartları (toplam 15 madde) ile site yöneticisinin kullanım/kullandırma esasları sunulmuştur. Burada yer almamış genel web siteleri kullanım şartları Bilgi Teknolojileri Kurumu hükümleri nezidinde ki şartlar www.entellig.com ve ziyaretçileri /üyeleri için de geçerlidir. İhtilaf vukuunda mahkemelerde üyelik sözleşmesi geçerlidir.

15- www.entellig.com sitesi yöneticisi kullanım şartlarını gerektiği takdirde yeniden düzenleyebilir, günceleyebilir. O takdirde ziyaretçilere yada üyelere bu sayfa üzerinden duyurulur.