Değerli Üyelerimiz ve üye olmak isteyen ziyaretçilerimiz,

2019 yılından bu yana hizmet veren web sitemizi iddaa gibi bahis oyunları oynayan kişilere futbol maçları üzerine geçmiş oranlar, istatistikler ile manuel yada otomatik olarak bilgisayar ile analiz yapabilme imkanı sunmaktayız.

Günümüz şartlarında düşük maliyet ile yüksek performans alabileceğimiz sunucuya taşıma işlemi nihayet bitmiş ve üye olma sayfamız tekrar aktif edilmiştir.

Hizmetlerimizin karşılığı olarak üyelik ücretlerini de herkes bütçesini zorlamadan üye olabilsin diye düşük tuttuk ve üyelik peryotlarını aylık olarak düzenledik. Tek fiyat (Aylık 100 TL) Tek üyelik sistemi olarak tekrar aktif ettik. Eski üyelerimiz bu durumdan etkilenmeden hizmet süreleri sonlanıncaya kadar kullanabilirler.

Deneme üyeliklerini de kaldırdık. Üye olmak istemeyen kişileri de hizmetlerimizden muaf tutmak istemedik. Bu nedenle ziyaretçiler hiç bir ücret ödemeden hizmetlerimizin bir bölümünü kısıtlı mod ile kullanabilirler. Filtrelerimizi ve işleyişlerini beğendikleri / istedikleri takdirde ücretli üye olabilirler.

Sitemiz tamamen kullanıma sunulmuştur.  Zaman zaman güncelleştirmeler yapılmaktadır. Analiz Filterelerine ek özellikler getirilerek tahminlerde başarıları olmanızı hedefliyoruz. Memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Sosyal medyada youtube ve instagram kanalımıda takip edebilirsiniz. Tahminlerimi youtube kanalımdaki videolar ile takipçilerime sunacağım. Ayrıca bu sitedede tahminlerime video bağlantı linkleri vereceğim.

Herkese bol şanslar ve işlerinde başarılar dilerim.

EntelLig Site Yöneticisi

Mesut Velioğlu