Sistem Geliştirmeleri

Oran Analizleri Filtrelerimizi her geçen gün yeniliyor, ek özellikler ve kullanım kolaylığı getirmeye çalışıyoruz. Veri tabanımız çok yoğun satırlar, sütunlar ve tablolardan oluştuğu için sistemin kullanıcılara en iyi performansı sunmasını arzuluyoruz. Bu sayfada sistem üzerine yapılan eklemeler, değişiklik ve güncellemeler duyurulacaktır. Sizlerde kullanıcı olarak şöyle olsa daha iyi olabilir şeklinde bir fikriniz yada sistemimiz ile deneyiminize dayanarak eksik yada hatalı çalışan yönlerimizi iletişim sayfasından form ile bize bildirebilirsiniz.

Sistem yedeklemeleri, değişiklik yapılması, güncellemeler ve ek özellikler hemen hemen her gün saat Türkiye saati ile 00.00 ile 08.00 arasında hizmetleri kesmeden yapılmaya çalışılmaktadır. Bu saatler yoğun kullanıcının olmadığı için herhangi bir hata, erişimin kesilmesi, problemlerin giderilmesi mümkün olan zaman dilimi olduğundan bakımlarımızı bu saatler arasında yapıyoruz.

Sitemiz üzerinde yapılan değişiklikler ve güncellemeler:

  • 12.08.2021  tarihinde hızlı ve sınırsız bir kullanım için hostingimizi değiştirip Almanya lokasyonlu hertnez sunucularına taşınmıştır.
  • 14.08.2021 tarihinde Oran analiz filtremize güncelleme yapılarak, ilk oranlarda, fark yüzdelerinde ve hemen hemen her oran türlerinde arama sistemi eklenmiştir.
  • 15.08.2021 tarihinde deneme üyeliği sistemi kaldırılmış olup, sistemi test etmek yada denemek isteyen ziyaretçilere belirli sayıda sorgulama izinleri verilerek herkese açık kullanım sunulmuştur. Ücretli üyeliklerde üyelik süresi peryotları kaldırılmış ve aylık üyelik sistemine geçilmiştir.
  • 21.08.2021 tarihinde sunucu sorgulama sisteminde bir takım değişiklikler yaparak daha hızlı sorgulama için ayarlar güncellenmiştir.
  • 22.08.2021 tarihinde form sitemindeki kontroller değiştirilmiş, kod sorgulamalarını hızlandırmaya gidilmiştir. Oran analiz genel filte için ekran çözünürlükleri ayarlar düzeltilerek çeşitli ekranlarda kutuların, yazıların kayarak bozulması sorunu giderilmiştir.
  • 03.09.2021 tarihinde genel oran analiz filtresinde görsel değişiklikler yapılmıştır.
  • 04.09.2021 tarihinde Üye kaydı bölümünde kullanıcı adında kullanıcıların türkçe karakter kullanılmasındaki sorun türkçe karakterlerin otomatik olarak bilgisayar karakterlerine dönüşümü sağlanmış ve üye olma formundaki sorun giderilmiştir.
  • 07.09.2021 tarihi itibari ile sistemimizin kullanıcılar tarafından yoğun ilgi göstermesi üzerine mobil kullanımı için çalışmalar tekrar başlatılmıştır. Tamamlandığında ziyaretçi ve üyelerimize duyurulacaktır.